Strona główna > Vitamix > Vitamix dla zwolenników surowej diety, wegetarian, mięsożerców oraz całej rodziny!

Jest to świetne urządzenie pozytywnie oceniane przez osoby, które są fanami surowej diety, która polega na spożywaniu dużej ilości produktów surowych. Dopuszczalna obróbka cieplna pozwala na podgrzanie pożywienia do 40 stopni.

Vitamix to urządzenie, które nie podgrzewa jedzenia w normalnej formie, ale będzie jedynie dokonywać tego przez szybkie ruchy ostrzy, co sprawi, że będzie można podgrzać nieco składniki. W ten jednak sposób nie doprowadzi się do zniszczenia cennych witamin i minerałów, które decydują o jakości produktów. Wegetarianie czy alergicy mogą przygotować sobie alternatywę mleka zwierząt, pyszne zupy, desery bez używania produktów, które pochodzą od zwierząt. Jeśli chodzi o mięsożerców mogą realizować sobie smaczne pasty, które sprawią, że spożywane posiłki będą urozmaicone. Dzieci natomiast otrzymają świetne jedzenie i napoje. Nie będzie już trzeba spożywać jedzenia ze słoiczków.

zielony koktajl z blendera Zielone smoothies. Z Vitamix-em bez większych problemów przygotowywać sobie można także zielone koktajle, które stają się w naszym kraju bardzo popularne. Zielone gęste napoje z owoców i warzyw to świetne źródło cennych składników. Znajdzie się tam oczywiście duża dawka chlorofilu, ale poza tym również takie elementy jak witaminy A, C, E, które chronią przed działaniem wolnych rodników. One zaś wpływają na rozwój chorób nowotworowych. Znajdziemy tam również elementy wpływające pozytywnie na układ odpornościowy czy stabilizację ciśnienia krwi. 

Będzie można zredukować niekorzystny zapach ciała. Zielone koktajle skutecznie wpływają na oczyszczenie organizmu, dzięki czemu łatwiejsze staje się usuwanie zbędnych skutków i składników przemiany materii. Można będzie skutecznie walczyć z anemią, oczyszczać jelita. Pojawi się działanie detoksykacyjne na wątrobę. Oczyszczenie, jakie gwarantują nam zielone napoje to bardzo ważna sprawa, ponieważ dzięki temu nasz organizm zacznie od razu funkcjonować dużo lepiej. Poza tym uwolnione do takich koktajli składniki działają dużo korzystniej na nasz organizm niż spożywane w całości warzywa czy owoce.

zalety blendera Vitamix Warto więc wykorzystywać możliwości jakie daje nam Vitamix, ponieważ dzięki niemu będzie można sobie spokojnie poradzić z takimi składnikami, które są ważne dla naszego zdrowia i będzie można je uzyskać bez większych problemów. Zachęcamy do wykorzystywania urządzenia, które poradzi sobie praktycznie z każdym surowcem i będzie w stanie wykorzystać go w 100%. Jest to świetna propozycja dla tych wszystkich osób, które myślą o poprawie zdrowia przez użycie koktajli i soków owocowych i warzywnych.